Victoria Boutenko Zelené smoothie – 200 overených receptov

Victoria Boutenko Zelené Smoothie – 200 overených receptov

 

zelené smoothieV minulom článku sme sa dotkli témy smoothie a popísali sme si nejaké tie základy ohľadom ich výroby. Dnes vám chcem predstaviť knihu Zelené smoothie – 200 overených receptov. Autorkou tejto knižnej publikácie je Victoria Boutenko ktorá je známou propagátorkou surovej stravy.

Spracovaná strava, fastfood a stres nás nútia rýchlo a nezdravo jesť. Postupom času sa začína objavovať únava či choroby. Victoria Boutenko sa rozhodla zabojovať za svoje zdravie do svojho života vpustila smoothie. Stala sa odborníčkou na výživné zelené smoothie a dnes chodí prednášať po celom svete. Napísala tiež niekoľko kníh plných rád a receptov. Dnes vám jednu z jej kníh predstavíme.

Kniha Zelené smoothie – 200 overených receptov je nenáročná knižná publikácie s rozmermi 20 x 12 centimetrov. Victoria Boutenko vás v úvode zoznámi so svojím životným príbehom spojeným so zdravou výživou a začiatkami smoothie éry. Vysvetľuje výhody a nevýhody smoothie a porovnáva ho s odštavovaním. Nechýba ani kapitola kde Victoria zodpovedá najčastejšie kladené otázky ohľadom smoothie. Zvlášť kapitola je tiež venovaná užitočným radám na prípravu a dokonca aj príprave smoothie pre domácich miláčikov.

V knihe Zelené smoothie – 200 overených receptov nechýba ani skutočný príbeh Clenta Manicha ktorému sa podarilo vďaka surovej strave a smoothie za 7 a pol týždňa schudnúť vyše 20 kíl (jednalo sa o extrémne obézneho pacienta). Vlastné rozprávanie Clenta zaujme každého. V knihe máte možnosť nahliadnuť aj do jeho denníka v ktorom si zapisoval úbytok váhy a všetky jeho pozorovania zmien zdravotného stavu.

  • Neváhajte viac !

    Máte jedinečnú možnosť zmeniť svoj život. Schudnúť a zlepšiť svoj zdravotný stav. Prihláste sa na konzultáciu k svojmu výživovému poradcovi. Za 7,90 absolvujete merania na prístroji Tanita a získate jedálniček vypracovaný na mieru pre Vás.

V tejto knihe graficky veľmi nenáročnej, nájdete množstvo informácií ale hlavne 200 overených receptov ktoré môžete hneď vyskúšať. Recepty sú poskladané s dostupných surovín. Kniha má 168 strán a je v slovenskom jazyku. Pre každého začiatočníka ktorý chce vyskúšať smoothie, ale aj pre tých pokročilých ktorí hľadajú nové smoothie recepty je táto kniha prínosom. Za nás má táto kniha palec hore. Ak hľadáte viac informácií o príprave smoothie, čítajte náš článok Máte chuť na smoothie?

Pozor v čase od 22. februára 2016 do 28. februára 2016 prebieha na našom Facebooku súťaž o túto knihu. Sú len dve podmienky pre zapojenie sa do súťaže.

1/  byť FB fanúšikom našej stránky https://www.facebook.com/vyzivovyporadca/?ref=hl

2/ zdieľať status o tejto súťaži

Výhercu knihy žrebujeme v nedeľu 28. februára 2016 o 18,00 hod. Do súťaže sa môžete zapojiť do nedeľného poludnia 12,00 hod.

Galéria knihy

Victoria Boutenko Zelené smoothie – 200 overených receptov
4.5 (90%) 2 votes
2017-01-23T08:40:46+00:00február 22nd, 2016|Detoxikácia, Magazín|0 Comments

Leave A Comment