Prodetox – tak poď detoxikovať !

Prodetox – tak poď detoxikovať !

Detoxikácia, detoxikácia a zase detoxikácia. Večná téma, večné otázky a tiež množstvo teórií o účinnosti či neúčinnosti detoxikácie. V tomto článku vám predstavíme detoxikačný nápoj Prodetox ktorého popularita čoraz viac rastie najmä v Českej Republike ale svojich priaznivcov si Prodetox získava postupne aj na Slovensku.

 

Detoxikácia a Prodetox

Prečo je detoxikácia dôležitá je téma na samostatný článok a možno aj na samostatnú vedeckú štúdiu. Každý kto prešiel nejakým detoxom či detoxikačnou kúrou však nepotrebuje vedecké dôkazy. Viac energie či lepší pocit, pocit ľahkosti a ustúpenie niektorých neduhov sú zlomkom výsledkom po detoxikácii.

 

Možností je veľa. My sme už písali článok o zelenom jačmeni a jeho účinkoch. Prodetox je však z trochu iného cesta. Jedná sa o detoxikačný nápoj v ktorého zložení nájdete prírodný íl ktorý dokáže efektívne čistiť črevá, prírodnú vlákninu, mliečnu baktériu LactoSpore ktorá zlepšuje trávenie, zmes výťažkov rôznych bylín a spektrum antioxidantov.

Kedy je vhodné detoxikovať?

Cieľom detoxikácie je pomôcť organizmu zbaviť sa škodlivých látok a naštartovať prirodzené detoxikačné procesy organizmu. Organizmus je v detoxikácii v podstate dokonalý stroj. Avšak pri dlhodobom zanedbávaní správnej životosprávy zvykne občas trochu zaškrípať. V ktorých prípadoch je teda vhodné detoxikovať :

prodetox logo

  • problémy s trávením, nadúvanie
  • zápcha alebo časté hnačky
  • vyčerpanosť, únava
  • lámavé nechty, slabé vlasy
  • výskyt kožných ochorení, ekzémov

Vplyv na chudnutie?

Prodetox nemá na chudnutie priamy vplyv. Na domovskej stránke Prodetoxu síce nájdete zmienku, že počas detoxikácie môžete schudnúť približne 3 kg avšak nejedná sa o stratu tuku, ale o odstránenie usadených odpadových látok z tráviaceho systému. Pravdou však je, že detoxikovaný organizmus zvláda chudnutie lepšie a tak vám v konečnom dôsledku môže pri chudnutí pomôcť.

Užívanie

Ako sme už písali vyššie Prodetox je detoxikačný nápoj. V jednom balení nájdete 30 hermeticky uzavretých sáčkov s práškom – detoxikačnou zmesou ktorú vysypete do pohára a zalejete 0,2 – 0,3 l vody. Takto vyrobený nápoj by ste mali vypiť ihneď. Užíva sa 1 dávka denne nalačno najmenej 1 hodinu pred jedlom. Behom nasledujúcej hodiny je potrebné vypiť ďalších minimálne 0,25 až 0,5 l vody. Prodetox sa užíva minimálne 14 dní v dávkach 1-2 sáčky denne.
Zaujímavosťou je, že výrobok môžu užívať aj deti od 6 rokov pre ktoré je určená polovičná dávka.

 

prodetox

 

Koľko to stojí

V úvode článku sme spomínali, že Prodetox je Český výrobok a na Slovensku ho bežne v lekárňach či predajniach nezoženiete. Jedinou možnosťou je objednať si ho priamo z ČR. Cena za jedno balenie – 30 sáčkov je 33 eur (899 Kč). Za poštovné zaplatíte 3 eurá pokiaľ k vám poputuje výrobok Slovenskou poštou. Je možný aj dovoz formou kuriéra DPD avšak tu je poštovné viac ako dvojnásobné oproti pošte – 7 eur.

Zľavový kupón

Doba zľavových kupónov je tu a existuje možnosť zadať pri objednávke zľavový kód „10PSLEVA“ a získate zľavu 10% na nákup. Slovko PSLEVA musíte napísať veľkými písmenami. Sami sme skúšali kupón a malé písmená nefungujú.

 

Vaše skúsenosti

Vyskúšali ste Prodetox? Aké s ním máte skúsenosti? Neváhajte a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti v diskusii pod článkom. Ďakujeme.

Prodetox – tak poď detoxikovať !
5 (100%) 1 vote
2017-01-23T08:40:42+00:00júl 7th, 2016|Detoxikácia|0 Comments

Leave A Comment