Peter Jurček

Peter Jurček

Pán Jurček schudol vo Svete zdravia v Trenčíne za 5 mesiacov takmer 18 kg. Gratulujeme!

Pán Jurček začal navštevovať Svet Zdravia na našej pobočke v Trenčíne. Na prvú konzultáciou ho prihlásila manželka ktorá našla našu webovú stránku. Pán Jurček začal navštevovať špecialistu Michala Vrtíka ktorý mu najskôr “naordinoval” detox. Na základe výsledkov z prvej konzultácie u nás sme pánovi Jurčekovi vytvorili jedálniček na mieru. Pán Jurček si musel zvyknúť na nové potraviny ktoré pred tým nejedával alebo jedával len zriedka. Dnes sa môže pán Jurček pochváliť pekným výsledkom – 18 kg za 5 mesiacov.
Teraz, keď sa mi podarilo schudnúť takmer 18 kíl, tak sa cítim aj po zdravotnej stránke oveľa lepšie, ale ešte nie som na konci. Spolupráca so špecialistom p. Ing. Michalom Vrtíkom je veľmi dobrá, veľmi mi pomohol aj svojimi radami. Vďaka však patrí celému tímu Sveta Zdravia.
Peter Jurček
0kg
Pred
0cm
V páse
0Kg
Po
0cm
V páse
  • Neváhajte viac !

    Máte jedinečnú možnosť zmeniť svoj život. Schudnúť a zlepšiť svoj zdravotný stav. Prihláste sa na konzultáciu k svojmu výživovému poradcovi. Za 7,90 absolvujete merania na prístroji Tanita a získate jedálniček vypracovaný na mieru pre Vás.

Peter Jurček
5 (100%) 1 vote
2017-01-23T08:40:55+00:00november 15th, 2015|Vaše príbehy|0 Comments