Janka Poláková

Janka Poláková

Pani Janka sa o centrách Svet Zdravia dozvedela z novín. Vzhľadom k tomu, že na chudnutie už vyskúšala takmer všetko a nič nezabralo, rozhodla sa skúsiť schudnúť pod vedením výživového poradcu. Prišla na našu web stránku, vyplnila formulár a o pár dní ju už kontaktovala Ing. Terézia Krajčiová z pobočky v Nitre na Štefánkovej ulici 84.

Pani Janke sme po všetkých vstupných meraniach a konzultácií vytvorili jedálniček na mieru a tiež sme analyzovali nezdravé návyky ktoré bolo treba postupne odstrániť. Pri meraniach ostala pani Janka prekvapená keď sme zistili že má nadváhu až 20 kg. Tento výsledok ju tak šokoval, že sa rozhodla pre ráznu zmenu svojho životného štýlu.Pani Janka postupne naučila kombinovať potraviny a správne odhadovať svoje porcie. Ďalšie kontroly ukázali, že váha postupne klesá z čoho mala pani Janka veľkú radosť. Tak ako u mnohých našich klientov sa výsledky neprejavili len úbytkom telesnej hmotnosti, ale aj zlepšením zdravotného stavu.

Pani Janka zatiaľ schudla 11 kíl no jej chudnutie stále ešte prebieha.

 

 

Zatiaľ som schudla tak takmer 11 kg. Pre niekoho to je možno málo, ale pre mňa je to veľký úspech, z ktorého sa veľmi teším. Dokážem sa postaviť pred zrkadlo bez toho aby som na seba nadávala. Páčim sa sama sebe. Myslím, že to je podstata celého programu – byť so sebou spokojná, mať „zdravé“ sebavedomie.
Janka Poláková
0kg
Pred
0cm
V páse
0Kg
Po
0cm
V páse
Hlasuj za článok
2017-01-23T08:40:56+00:00november 14th, 2015|Vaše príbehy|0 Comments