Janka Holomková

Janka Holomková

Pani Janka Holomková je veľmi pekným príkladom toho ako veľmi je dobré naštartovať svoje chudnutie s výživovým poradcom. Pani Janka sa celé roky pokúšala schudnúť rôznymi diétami, niekedy dokonca až hladovaním, ale veľmi rýchlo ju to omrzelo a vrátila som sa do starých kolají a kilá čo hladovaním schudla, boli rýchlo naspäť viacnásobne. Takýto scenár poznajú mnohí naši klienti.

S narastajúcou váhou sa u pani Janky začali pridružovať rôzne zdravotné problémy od vysokého tlaku, bolesti kolien, hlavy až po celkovú únavu. Aj preto sa rozhodla rázne zakročiť, zmeniť svoj životný štýl a navštíviť výživových poradcov vo Svete Zdravia na jednej z pobočiek v Bratislave.

Naše merania ukázali, že pani Janka mala metabolický vek 71 rokov z čoho ostala veľmi prekvapená. Tak ako každému aj jej sme pripravili jedálniček na mieru pre optimálne chudnutie. Pani Janka sa s nadšením pustila za svojím novým životom a ako máte možnosť vidieť na fotografiách nižšie bola veľmi úspešná.

Pani Janka schudla vo Svete zdravia 35 kg a momentálne sa nachádza v stave udržovania váhy. Tešíme sa spolu s ňou z jej úspechu.

Svet zdravia ma oslovil najmä priateľskými rozhovormi a radami, špecialistky, ktoré ma naplnili optimizmom, naozaj diskrétnym prostredím, presvedčila som sa, že čo ponúkajú sa dá zvládnuť. Momentálne som v stave udržovania si váhy..
Janka Holomková
0kg
Pred
0cm
V páse
0Kg
Po
0cm
V páse
  • Neváhajte viac !

    Máte jedinečnú možnosť zmeniť svoj život. Schudnúť a zlepšiť svoj zdravotný stav. Prihláste sa na konzultáciu k svojmu výživovému poradcovi. Za 7,90 absolvujete merania na prístroji Tanita a získate jedálniček vypracovaný na mieru pre Vás.

Janka Holomková
5 (100%) 1 vote
2017-01-23T08:40:55+00:00november 15th, 2015|Vaše príbehy|0 Comments