Formoline L112 – účinná tabletka na chudnutie?

Formoline L112 – účinná tabletka na chudnutie?

V našom nedávnom článku „Tabletky na chudnutie Áno alebo Nie?“ sme podrobne rozobrali všetky za a proti ktoré vznikajú pri užívaní tabletiek na chudnutie. Ako výživový poradcovia trváme stále na svojom, že základom zdravého života a tiež chudnutia je pohyb a zdravá strava. Prečo teda recenzia na Formoline L112? Po zverejnení článku nám prišlo niekoľko e-mailov s otázkami ohľadom toho ktoré z výrobkov odporúčame ako podporu pri chudnutí.

Áno, ako podporu pri chudnutí a nie na samotné chudnutie. Takmer sme sa zhodli na populárnom výrobku Formoline L112 nemeckého výrobcu Certmedica International GmnH.

Ako funguje Formoline L112

Jedným z dôvodov prečo sme vybrali Formoline L112 je fakt, že sa jedná o 100% prírodný preparát bez farbív či dochucovadiel a pod. Výrobok obsahuje vlákninu polyglukozamín L112 ktorá pochádza z pancierov morských kôrovcov. Táto vláknina na seba viaže tuky a zabraňuje ich vstrebávaniu v črevách a tým aj ďalšiemu ukladaniu sa v tele v podobe tukových zásob. Následne je naviazaný tuk prirodzenou cestou z organizmu vylúčený. To je celé. V podstate žiadna veľká veda.

Foromoline L112 je schválenou zdravotníckou pomôcku, a nieje viazaný na lekársky predpis. Niektorí lekári ho však svojim pacientom odporúčajú a u nás na Slovensku.

formoline l112 balenie

Čo je nutné vedieť

V prvom rade treba dať dôraz na pitný režim. Počas užívania ho musíte zvýšiť, pretože vláknina bude potrebovať na svoje fungovanie vodu. Ak nebudete počas užívania výrobku dodržiavať pitný režim, hrozia vám bolesti hlavy. Všimnite si aj fakt, že Formoline dokáže viazať tuky. O sacharidoch, cukroch či bielkovinách sa nepíše. Ak sa teda snažíte schudnúť budete musieť svoj príjem sacharidov a bielkovín kontrolovať. Formoline sacharidy ani bielkoviny neustriehne!

 

Formoline L112 sa tiež nekonzumuje pri jedlách s vysokým obsahom vitamínov pretože môže čiastočne naviazať vitamíny rozpustné v tuku a esenciálne mastné kyseliny. Na to si treba dať pozor hlavne ak konzumujete zeleninu či šaláty. Vláknina vo výrobku tiež dokáže napučať a tak navodiť pocit nasýtenia. Tento efekt síce nieje nejaký veľký, ale čiastočne dokáže potlačiť hlad čo môže pôsobiť v prospech chudnutia.

Formoline L112 pôsobí najmä proti nadváhe získanej potravou bohatou na tuky, ako napríklad tučné mäso, klobásy, maslo, chipsy, orechy alebo zmrzlina. Ostatné súčasti potravy, ako napríklad cukry, sacharidy, bielkoviny alebo alkohol na seba Formoline L112 neviaže, tie zostávajú k dispozícii na využitie organizmom.

  • Neváhajte viac !

    Máte jedinečnú možnosť zmeniť svoj život. Schudnúť a zlepšiť svoj zdravotný stav. Prihláste sa na konzultáciu k svojmu výživovému poradcovi. Za 7,90 absolvujete merania na prístroji Tanita a získate jedálniček vypracovaný na mieru pre Vás.

Zjem tabletky a schudnem?

To by sa páčilo asi každému, ale tak ako je spomenuté už vyššie, tabletky slúžia na podporu chudnutia. Takže iniciatíva musí byť hlavne v zmene jedálnička a v pohybe. To sú základné piliere chudnutia. Formoline L112 vám dokáže chudnutie zefektívniť tým, že vás zbaví tuku v potrave.

Dávkovanie

Formoline L112 sa dávkuje po 2 tablety 2 denne. Tablety užívate po jedlách ktoré obsahujú najviac tukov. Je nutné ich zapiť minimálne 250 ml vody. Ak sa snažíte svoju váhu len kontrolovať, teda udržiavať si hmotnosť stačí 1 tableta 2 x denne. Výrobok je vhodné užívať aj cielene. Jedná sa o prípady kedy viete, že budete konzumovať veľa jedál s vysokým obsahom tukov. Príkladmi môžu byť svadby, oslavy či sviatočné jedlá. Blížia sa sviatky Veľkej noci, typický príklad kedy konzumujeme koláče, klobásy, tučné syry a pod. V tomto prípade môže Formoline L112 pomôcť.

 

Balenia a ceny

Jedno balenie obsahuje 96 tabliet a jeho cena je približne 48 eur. Dva balenie stoja 90 eur a tri 136 eur. K dvoj a troj baleniu je zľava a poštovné zdarma.

 

Skúsenosti

Je ťažko veriť rôznym názorom v diskusiách, keďže množstvo z nich sú reklamy. My sme pátrali po nejakých skúpostiach zákazníkov s týmto výrobkom na portáli Heureka.sk. Prinášame teda screenshot dvoch overených zákazníkov, teda zákazníkov ktorí produkt zakúpili a vyskúšali – viď nižšie.

Viac hodnotení môžete nájsť na portáli Heureka.sk

formoline l112 skúsenosti
Formoline L112 – účinná tabletka na chudnutie?
5 (100%) 1 vote
2017-01-23T08:40:45+00:00marec 9th, 2016|Recenzie výrobkov|0 Comments

Leave A Comment