Eva Masaryková

Eva Masaryková

Pani Eva Masaryková navštívila našu pobočku v Nových Zámkoch niekedy v polovici novembra 2013. Vo veku 48 rokov sa u nej zistilo ochorenie nadobličiek – Addisonova choroba. Vzhľadom na toto ochorenie začala pani Eva užívať hormonálne lieky ktoré spolu s nesprávnym stravovaním spôsobovali u pani Evy nadváhu. Jej váha sa postupne vyšplhala na 98 kg. Následne schudla približne 12 kg a jej váha sa ustálila na hodnote 86 kg. Okrem kilogramov navyše ju trápili čoraz viac hlavne zdravotné problémy, únava a dýchavičnosť.

Pri vstupnej konzultácii boli zistené hodnoty – hmotnosť 86,4 kg, z toho 37,3 kg tvoril tuk, 49,1 kg beztuková hmota, vnútrobrušný tuk mal hodnotu 12. Z krvných vyšetrení bola pani Eve zistená chudokrvnosť, zlé pečeňové testy, hypofunkcia štítnej žľazy. Pani Eva mala problémy s trávením. Pri vyššej námahe mávala vysoký tep srdca.

Pani Eve sme po vstupných vyšetreniach vytvorili jedálniček na mieru a začali sme organizmus detoxikovať.  Pani Eva cítila postupne príliv energie, tráviace problémy zmizli a ustúpili aj ťažkosti so zadýchavaním a búšením srdca. Za tri mesiace v spolupráci s výživovým poradcom sa pani Eva dostala na hmotnosť 74.3 kg a po pol roku to bolo už 66.6 kg.

Pani Eva celkovo schudla 20 kg. Najdôležitejšie však je, že sa nám podarilo u pani Evy zlepšiť jej zdravotný stav.

Momentálne sa cítim vynikajúco, som plná energie a veľmi vďačná za pomoc a podporu aj svojej špecialistke Mgr. Barbore Pénzešovej.
Eva Masaryková
0kg
Pred
0cm
V páse
0Kg
Po
0cm
V páse
Eva Masaryková
4 (80%) 2 votes
2017-01-23T08:40:57+00:00november 13th, 2015|Vaše príbehy|0 Comments